parallax background

Zinisan Vakum Sistemleri

Tıklayarak tanıtım filmimizi izleyebilirsiniz.

Dünya Standartları İle İmalat, %100 Teknoloji

Zinisan Vakum 1981 yılında, sanayi kuruluşlarının teknik malzeme ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak üzere İstanbul Karaköy – Perşembe Pazarı’nda kurulmuştur. Buradaki ticari faaliyetleri sırasında önde gelen özel sektör ve devlet kurumlarının makina ve techizat taleplerini karşılamış, o yıllarda ülkemizde üretimi bulunmayan sıvı halkalı vakum pompaları üretimi ile ekipman tedarik eder olmaktan çıkıp teknoloji üretir konuma yükselmiştir.

Firmamız 1990 yılında İstanbul – Pendik’te bulunan yeni yerine taşınmış, üretim yelpazesine çok daha hassas bir ürün olan yağ sirkülasyonlu vakum pompaları’nı ekleyerek sektörünün öncü firması olmuştur. Genişleyen tezgah parkı ve deneyimli çalışanları ile ülke çapındaki sağlık kuruluşlarının %70’ine merkezi vakum sistemleri sağlar konuma gelmiştir. 2000 yılında yine İstanbul – Pendik’te bulunan daha büyük üretim sahasına taşınmıştır.

Üretim sürecine bilgisayar destekli tasarım sistemlerini ekleyen firmamız burada vakum pompaları’nın yanı sıra vakum ambalaj makinaları, vakumlu kaldırma ve taşıma ekipmanlarının da üretimine başlamıştır. Tezgah parkına yaptığı hızlı yatırımlarla yüksek kapasiteli CNC İşleme Merkezleri ve Tornaları işletmeye almış, üretim hızında ve hassasiyette yüksek değerlere ulaşmıştır.

2006 yılında kendi üretimi olan tabak içinde vakum ambalaj (traysealer) makinaları için vakum tabakları üretim sistemi kurmuş, sahip olduğu CNC tezgahlar sayesinde thermoform kalıplarını müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda dizayn etmeye ve üretmeye başlamıştır. Kuruluşumuzun ana ilkesi zamanında ve kusursuz üretim anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak, hizmet verdiğimiz sektörde saygın bir güç oluşturmaktır


Rakamlarla
Zinisan Vakum
4431

Erişilen Müşteri

16742

Üretilen Ürün

1263

Kurulu Merkezi Sistem

HIZLI FİYAT TEKLİFİ >