Vakum Pompaları

Kuru Tip
Vakum Pompası


140m3/h - 500m3/h kapasite aralığında kuru tip vakum pompaları

Çalışma Gerilimi : 380V AC veya 220V AC

Zinisan Vakum'un endüstri standardı ZKV serisi vakum pompaları en küçük makinenizden, fabrika ölçeğinde merkezi sistem uygulamalarına kadar tüm ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunar.


  • Kuru ve temassız çalışma özelliğine sahiptir.
  • Sıkıştırma sayesinde, havayı daha verimli kullanılır
  • Vakum oluşumunda sızdırmazlık elemanı olan yağa ihtiyaç yoktur. Tamamen yağsız çalışır.
  • Çalışma verimi yüksektir.
  • Enerji tüketimi ekonomiktir.
  • Vakum pompası, periyodik bakıma ihtiyaç duymadan uzun süre çalışabilir.

Tüm Bilgiler PDF Katalog

Yağlı Tip
Vakum Pompası


16m3/h - 650m3/h kapasite aralığında yağ sirkülasyonlu vakum pompaları

Çalışma Gerilimi : 380V AC veya 220V AC

Zinisan Vakum'un endüstri standardı ZYVP serisi vakum pompaları en küçük makinenizden, fabrika ölçeğinde merkezi sistem uygulamalarına kadar tüm ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunar..


Yüksek kaliteli ürünler, ekonomik işletim maliyetiyle

En yeni mühendislik teknikleri ve CNC üretim makineleri ile üretilen vakum pompaları, basit yağ ve filtre değişimi haricinde önleyici bakım gerektirmez. Düşük ses seviyesi ve çevreye duyarlı tasarımları ile işletmenizin her noktasında kullanılabilir. Hava soğutmalı yapıları ile ekstra maliyet getirecek soğutma sistemlerine ihtiyaç yoktur.


Tüm Bilgiler PDF Katalog

Merkezi Vakum
Sistemleri


25lt - 5000lt tank kapasiteli merkezi vakum sistemleri

Kontrol Sistemi : Otomatik Kontrol Panosu veya Termik Şalter

Zinisan Vakum'un teknik uzmanlığı tüm vakum sistemi uygulamalarınızda en uygun çözümler için yanınızda. Endüstri standardı ZYVP serisi vakum pompaları ile donatılan ZVS vakum sistemleri, yatırımınızın tam karşılığını garanti ediyor.


En ekonomik işletim maliyeti için merkezi vakum sistemleri

ZVS serisi merkezi vakum sistemleri, yoğun tüketim gerektiren uygulamalarda performans kaybı olmaksızın ekonomik işletim sunar. Enerji tasarrufu sağlar, dahili basınç kontrol sistemi ile pompalar ancak gerektiği kadar süre devrede kalır. Otomatik kontrol ünitesi sisteme dahil edildiğinde, pompaları sıra ile devreye alarak yıpranmayı önler. Bakım periyotlarınız uzar, maliyetleriniz düşer.


Tüm Bilgiler

Vakumlu Kaldırma
Üniteleri


100 kg - 10.000 kg kaldırma kapasitesinde vakumlu kaldırma ve taşıma üniteleri

Zinisan Vaculift serisi kaldırma üniteleri ile yükünüzü hızlı ve kolayca kaldırın. Sadece bir personel ile 10.000 kg ağırlığa kadar malzemeleri en güvenli şekilde taşıyabilirsiniz. Güçlü Zinisan ZYVP vakum pompası, geniş vakum tankı ve entegre güvenlik sistemleri ile enerji kesintilerinde bile ürün ve çalışan güvenliğiniz garanti altında.


İşinize özel kaldırma üniteleri

Narin malzemeler - değişken boyutlar - eğimli çalışma yüzeyleri; işiniz neyi gerektiriyorsa çözümü Zinisan'da. Vaculift kaldırma üniteleri taleplerinize uygun olarak özelleştirilebilir: özel boyutlarda kaldırma üniteleri, ürünlerinizin hasarsız ve en güvenli şekilde kaldırılması için özel vantuz tipleri, kırılgan malzemelere özel Zinisan tasarımı süspansiyon ünitesi, uzaktan kumanda seçenekleri.


Tüm Bilgiler
HIZLI FİYAT TEKLİFİ >
Whatsapp İletişim Hattı